לקוחותינו

לקוחותינו

שתפ/י

חבר

חבר משרתי הקבע והגמלאים

"חבר משרתי הקבע והגמלאים בע"מ" הנו מוסד שמטרתו לפעול לרווחת משרתי הקבע, הגמלאים ובני משפחותיהם. מומחי "עוצמה" מלווים את "חבר" בהקמת מיזם "חבר ידע" המציע לעמיתי "חבר" לימודי הכשרה ולימודי העשרה. היעוץ עוסק בתכנון הפעילות, במודל ההפעלה ובליווי ההקמה והפעילות השוטפת.

האקדמיה לפיננסים מבית מגדל שוקי הון

מרכז "עוצמה" סייע לאקדמיה לפיננסים של מגדל שוקי הון לבצע הליך רחב היקפים של התאמת מבנה ארגוני לפעילות, שיפור תהליכי טלמרקטינג, בניית תהליכי שיווק מובנים ועוד. התהליך הייעוצי שיפר את ביצועיי האקדמיה באחוזים ניכרים.

קרת בית חיל האויר

בית חיל האוויר

הנהלת בית חיל האוויר פנתה למומחי "עוצמה" בבקשה לסייע וללות את העמותה בתכנון פעילות לבני נוער. מטרת הפעילות היתה לחבר בין בני הנוער לבין חיל האוויר. לאחר בחינת התחום, אוכלוסיות היעד ותחומי הלימוד האופציונליים, נבנתה תוכנית לימוד אשר כללה סילבוב מפורט של תכנים ברוח ערכי חיל האויר, בהתאם לבקשתו של דירקטוריון בית חיל האוויר.

מכללת רעננה

מכללת רעננה

"מכללת רעננה", בתקופה בה היתה מכללה מובילה בתחומה באזור השרון, הציעה לימודי תואר ראשון ותואר שני של האוניברסיטה הפתוחה. כמו כן הפעילה מכינה קדם אקדמית, מהגדולות בארץ והגדולה באזור. את תחום לימודי התעודה במכללה (המל"נ - המרכז ללימודי ניהול) ליוו מומחי "עוצמה" משלב התכנון וההקמה ועד לשלב הביצוע והגעתו לגוף משמעותי עם נפח פעילות בהיקפים גדולים. העבודה במכללה כללה אבחון שוק לימודי התעודה, איתור התחומים המבוקשים באיזור הגאוגרפי הנתון, תכנון תוכנית עבודה שווקית וליווי בהוצאתה לפועל עד להקמה של מרכז לימודים חוץ אקדמיים משגשג.

הכללת רחובות

מכללת רחובות

"מכללת רחובות" היא מהמכללות הגדולות באזור השפלה. בתקופת ליווי הפעילות השיווקית במכללה סייעה "עוצמה" לבעלי התפקיד במכללה לבנות את התכנית השיווקית הרלוונטית לפעילות אותה ביקשו להפעיל. לאחר מכן, התלוו יועצי "עוצמה" לגורמי הביצוע לשם בקרה על הביצוע המיטבי של הפעילות המתוכננת. הפעילויות יצאו אל הפועל על פי המתווה ולשביעות רצון כל הגורמים.

fitflop

 

הפיטפלופ הן מותג נעלי בריאות מחטבות. צוות יועצי "עוצמה" מלווה את הפעילות השיווקית של בית העסק בפייסבוק.

שנהר

שנהר - הדרכה ויעוץ ללימודים

"שנהר - הדרכה ויעוץ ללימודים" מתמחים ביעוץ והכוונה למקצוע וללימודים אקדמיים. צוות יועצי "עוצמה" ליווה את הפעילות השיווקית של בית העסק ובעיקר בכל הקשור בתכנון ובהקמת דף האוהדים בפייסבוק.

 מכללת דעת השרון

קבוצת דעת השרון

קבוצת "דעת השרון" כוללת את "מכללת דעת השרון" ואת "דעתנט" להקמה ולניהול אתרי אינטרנט בעדכון עצמי. "עוצמה" ליוותה את מנהלי מכללת דעת השרון בבחינת שוק הלימודים בכלל ובאזור השרון בפרט, ובהמשך בבניית תמהיל הקורסים במכללה . כמו כן לוותה המכללה בכל הקשור לאיתור אוכלוסיות יעד רלוונטיות ובתהליכי השיווק, לרבות התקשורת השיווקית, פרסום, רשתות חברתיות ועוד. יתרונו של מרכז מומחים רב תחומי בא לידי ביטוי בעבודת יוצאת דופן בקבוצת דעת השרון בה נעשו שני תהליכים מקבילים של ייעוץ ניהולי והתייעלות לצד שיפור המערך השיווקי. שני התהליכים הובילו את הקבוצה לנקודת זינוק וצמיחה עסקית.

   

שיעור חופשי

"שיעור חופשי" הינו מרכז לימודים גדול לבני נוער, בעיר ראש העין. יועצי "עוצמה" סייעו בתכנון, במודל ההפעלה של המרכז וכן בבניית התכנית השיווקית והפרסומית. המרכז זכה להצלחה עצומה והתרחב בסדרי גודל חסרי תקדים. בזכות ליווי זה הצליח "שיעור חופשי" להוות מודל לחיקוי למרכזי לימוד אחרים ברחבי הארץ, אשר הוקמו במודל דומה.

 

קרת

קרת

"קרת" היא חברת ייעוץ לרשויות מקומיות ברחבי הארץ, בתחומים של גביה. מומחי "עוצמה" מלווים תהליכים אותם מבצעת "קרת" במועצות מקומיות וברשויות מקומיות, בתחומים של שיפור איכות השרות לתושבים במחלקות המקבלות קהל. הייעוץ כולל הפעלת "לקוח סמוי" בדיקת כל ערוצי התקשורת עם התושבים, כולל אתר אינטרנט, מערכת מענה קולי, מענה אנושי, קבלת קהל ועוד.

   
 

 

   

 

   
 
 
 
© כל הזכויות שמורות לעוצמה - מרכז למומחים לניהול ולשיווק
עיצוב אתרים design-studio      פיתוח אתרים |  בנית אתרים |  www.daatnet.co.il